Den Haag

Oranjeplein e.o.

Opdrachtgever

Staedion

Type project

Planmatig onderhoud, Verduurzaming, PGS

Projectleider

Bastiaan Poddewijn

Planvormer

Marijn Komdeur
Staedion
Voorgevel van een historisch pand met balkons en geparkeerde auto's ervoor.
124 woningen
maart 2026 t/m november 2026

Werkvoorbereiding gestart voor verduurzamingsprojecten in Den Haag

De voorbereidingen voor een aantal verduurzamingsprojecten in Den Haag zijn inmiddels in volle gang. In het derde en vierde kwartaal van 2026 starten wij met werkzaamheden aan woningen rondom het Oranjeplein, de Amsterdamse Veerkade, de Willem III-straat en de Koningstraat.

Tijdens deze projecten voeren wij verschillende verduurzamings- en onderhoudswerkzaamheden uit aan de woningen en bergingen. Zo worden gevels gereinigd en verbeterd, kozijnen vernieuwd en diverse houten, metalen en betonnen onderdelen aangepakt. Ook besteden we aandacht aan het verbeteren van de isolatie en het wooncomfort van de woningen.

Met deze werkzaamheden zorgen we ervoor dat de woningen weer in goede staat verkeren en klaar zijn voor de toekomst. Tegelijkertijd dragen de werkzaamheden bij aan het behoud van de uitstraling en kwaliteit van deze karakteristieke wooncomplexen in Den Haag.

De komende periode staat in het teken van een zorgvuldige voorbereiding, zodat de werkzaamheden straks soepel en met zo min mogelijk overlast voor bewoners uitgevoerd kunnen worden.

Bovenaanzicht van een modern woongebouw in een stedelijke omgeving, met geparkeerde auto's langs de straat.